ثبت نام کاربران

ثبت نام کاربر

قبلا ثبت نام کرده ام؟! ورود

چرا تبلیغ در اف اس پی مارکت

بهترین راه تبلیغات برای فروش نهاده های کشاورزی چیست؟
امروزه بعلت توسعه شدید شبکه های اجتماعی و رایگان بودن آنها، اکثر تولید کنندگان و فروشندگان، آن را بستر مناسبی برای تبلیغات می دانند.
بدون شک تبلیغ در بعضی از شبکه های اجتماعی بعلت محدودیت و تمرکز بالا، نظیر اینستاگرام و تعداد انگشت شماری از گروه های موفق تلگرام و واتس اپ، می توانند تبلیغات موثری برای شما محسوب گردد.
اما بالغ بر 90% تبلیغات، خصوصا در تلگرام، ناخوانده باقی می ماند زیرا کاربران، با بمباران انواع تبلیغات متنوع که گاها بعد از ساعتی به چند صد پیام ناخوانده در یک گروه میرسد مواجه میشوند که با عضویت در حداقل 20 گروه، دیگر زمانی برای خواندن آنها وجود نخواهد داشت.
توصیه ما درج آگهی در وب سایت تخصصی کشاورزی اف اس پی مارکت می باشد که در کنار درج آگهی رایگان، شما میتوانید با صرف مبلغ اندکی، تبلیغات خودتان را بصورت ویژه ثبت نمایید تا بعد از مدت کوتاهی آگهی شما در صفحات نخست گوگل به نمایش درآید و کاربر با تمرکز کامل آگهی شما را مشاهده نماید.
اف اس پی مارکت بعلت تخصصی بودن و کاربران زیاد و اعتبار آن در گوگل و الکسا و با سابقه ای بیشتر از سه سال می تواند یکی از بهترین مکان ها برای معرفی محصول و خدمات شما محسوب شود.
جهت رضایت شما،کارشناسان ما کلیه مراحل ثبت آگهی را از صفر تا صد با رعایت تمام مفاهیم بهینه سازی، جهت دیده شدن در صدر جستجوها انجام خواهند داد.
راههای ارسال اطلاعات ( عکس و متن ):
info@fspmarket.com
تلگرام و یا واتس اپ:
09118800089
پاسخگویی به سوالات شما:
01732179314 - 09120979892

fspmarket این وب سایت را براى اطلاع رسانی، آگهی‌های مربوط به کشاورزی ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد کرده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شرایط و الزامات
1- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- با وجود آنکه fspmarket تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید. fspmarket هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.
3- آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد.
4- کپی مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری از طراحی وب سایت اف اس پی مارکت پیگرد قانونی دارد.
5- هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن به سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد.
6- fspmarket مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.
7- fspmarket در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست.
8- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
9- fspmarket مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.
10- کلیه مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد ویرایش خواهد شد و وظیفه کنترل نظرات بر عهده کاربر می باشد.
11- اف اس پی مارکت در مورد حفظ مطالب ارسالی و اطلاعات اعضا هیچ تضمینی نمی دهد اما تمامی سعی خود را برای حفظ این امانت خواهد کرد.
در مورد درج آگهی استخدام، ارائه موارد زیر ضروری است:
1- عنوان شغلی مورد نیاز
2- نام کامل شرکت استخدام کننده
3- آدرس دقیق شرکت
4- شماره تلفن ثابت به همراه نام شخص پاسخگو
رعایت کلیه قوانین در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.
مثال:
آگهی نباید موجب توهین به ادیان الهی ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .
در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.
غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.