8331 بازدید

شرکت شجره تجارت پارس

آگهی دهنده: شرکت شجره تجارت پارس

شرکت شجره تجارت پارس فعالیت های خود را در زمینه های طراحی، تولید و بازاریابی ماشین آلات کشاورزی به نفع صنعت کشاورزی ایران و به ویژه برای کشاورزان عزیز ایرانی در سرتاسر دنیا متمرکز گردانیده است. این شرکت مفتخر به دستیابی به بهترین ماشین آلات و تکنولوژی مربوط به کشاورزی در بازارجهانی و در اختیارگذاشتن بهترین راه حل به مشتریان عزیز ضمن توجه به نیاز آنان و ارائه بهترین و نازلترین قیمت از طریق شرکای خود در چین و اروپا می باشد.
شجره تجارت پارس معتقد است برای داشتن بالاترین بازدهی و محصول، هر مزرعه نیاز به یک راه حل مناسب دارد. بر این اساس این شرکت با دارا بودن تیم فروش مجرب وتسلط به آخرین تکنولوژی های کشاورزی در بازارهای بین المللی قادر به ارائه بهترین سرویس و خدمات به صورت یکسان برای مزارع کوچک و بزرگ می باشد. این شرکت به صورت مداوم فعالیت خود را در زمینه وسیعی از مدرنترین روش های کشاورزی، دستگاه های بالابر برداشت میوه و ماشین آلات سمپاشی متمرکز نموده است.
همه محصولات ما از نظرکیفیت، قدرت، عملکرد و اطمینان شناخته شده و معتبر است. رابطه بسیار قوی ما با شرکای سازنده ماشین آلات به مشتریان ما اجازه ایجاد تغییرات در ماشین آلات خود بر اساس نیازخود را خواهد داد. با دارا بودن همکاران تولید کننده در صنعت اسپری و سمپاشی، ماشین آلات بالابر، این شرکت تمام تلاش خود را در زمینه واردات انواع ماشین آلات سمپاش، اعم از سمپاش های قابل حمل (به صورت کوله پشتی )، سمپاش کششی (متصل به تراکتور)، سمپاش خود کششی در ابعاد بزرگ با بوم های وسیع سوار و همچنین ماشین آلات برداشت میوه و انواع بالابرها می نماید.
آدرس: آزاد راه تهران ساوه، جاده قدیم رباط کریم، شهرک صنعتی پرند، بلوار صنعتکاران، خیابان صنعت، روبروی کاوشگران، شرکت شجره تجارت پارس
تلفن دفتر تهران: 85316415-021
تلفن شهرک صنعتی: 60-56418351-021
فکس: 56418357-021
موبایل: 09122331484
ایمیل: sales@stptr.com
جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با سایر محصولات ما، از سایت ما دیدن فرمایید.

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت