8210 بازدید

سم بیولوژیک كاليبان قارچ كش ارگانیک

آگهی دهنده: کیمیا سبزآور

سم بیولوژیک كاليبان قارچ كش ارگانیک

كاليبان ( قارچ كش اندام هوائي ارگانیک و سازگار با محیط زیست ) 

شرکت کیمیا سبزآور

موارد كاربرد : کاليبان يک قارچ کش تماسي است که در آزمايشات انجام گرفته ، کارآئي بالاي خود را در پيشگيري و درمان بيماري سفيدک سطحي بر روي گياهان زينتي و سبزي و صيفي گلخانه اي ، بدون به جاي گذاردن اثر سمي ، به اثبات رسانيده است و بوسیله هیئت نظارت بر سموم به ثبت رسیده است . کاليبان همچنين در کنترل بيماري هاي لکه سياه رز و کپک خاکستري ( بوتريتيس ) نيز بسيار موثر مي باشد . 
امتيازات : 
• براي انسان و ساير پستانداران كم زيان بوده و باعث آلودگي محيط زيست نميشود و بر خلاف سموم رايج شيميايي ، پس از درمان بيماری ، بر روي گياهان محلول پاشي شده از خود اثر سمي بجاي نمي گذارد . 
• مصرف آن در کشاورزی ارگانیک مجاز است . 
مشخصات : 
ماده موثر : بی کربنات پتاسيم 5±85% 
نوع فرمولاسيون : پودر قابل حل در آب ( SP) 
شكل ظاهري : پودر مرطوب به رنگ سفيد يا كرم ، بدون بو 
قابليت انحلال در آب : در غلظت توصيه شده براحتي در آب حل مي شود . 
مقدار و زمان مصرف : ميزان مصرف کاليبان 5 کیلوگرم در هزار لیتر آب ( 5 گرم در هر ليتر آب ) مي باشد که در صورت لزوم هر هفت روز يکبار ( حداکثر 3 بار متوالي ) بر روي بوته هاي آلوده اسپري ميشود . 
نکات مهم: جهت ایجاد پوشش یکنواخت و نتیجه بهتر در محلول کالیبان درست شده، ماده برتر (صابون محلول پاشی ساخت شرکت کیمیاسبزآور) به نسبت 1 لیتر در هزار لیتر آب ( 1 سی سی در هر لیتر آب) باید اضافه گردد. محلول پاشي با کاليبان بايد در هواي ساکن و خنک و به دور از تابش مستقيم آفتاب ( صبح زود يا عصر ) انجام گيرد . 
کاليبان يک قارچ کش تماسي است اين بدين معني است که محلول پاشی به نحوی انجام گيرد که اندام آلوده گياه کاملا پوشش داده شوند . 
نحوه اثر : پيشگيري از تكثير و نيز تخريب سلول هاي قارچي 
نكات ايمني و سم شناسي: LD50 گوارشی کاليبان برای موش بيش از5000 mg/Kg گزارش شده است و بنا براين محلول کاليبان ، در غلظت تعيين شده ، براي انسان و ساير پستانداران و پرندگان ، عملا غير سمي است . بدليل قليائيت ملايم محلول کاليبان ، در هنگام محلول پاشي از دستکش و عينک ايمني استفاده نموده و در صورت تماس محلول با پوست و چشم ها ، محل با آب تميز شستشو داده شود . 
شرکت کیمیاسبزآور، عضو فعال "انجمن ارگانیک ایران" می باشد. 
نشانی دفتر مرکزی : تهران - خيابان ميرزاي شيرازي - خيابان ۲۱ –پلاک ۱۷ - طبقه سوم- واحد پنج 
کد پستي : ۱۵۸۶۶۹۳۱۳۴ 

در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.
۰۱۷۳۲۱۷۶۶۵۷  ساعت ۹ الی ۱۵
۰۹۱۲۰۷۹۱۳۹۷  ساعت ۱۵ الی ۲۲
تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ :
۰۹۱۲۰۷۹۱۳۹۷

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت