261 بازدید

گوگرد مایع 35 درصد سولفام

آگهی دهنده: آریان صنعت

گوگرد مایع 35 درصد سولفام

✅ خواص و مصارف گوگرد مایع سولفام 
♻️ این محصول از گوگرد حاصل پالایش گازهای پتروشیمی و یک حلال الکلی تهیه و حاوی ارسنیک موجود در گوگرد های معدنی نیست و باعث مسمومیت خاک، آب، انسان و حیوانات نمی شود. 
♻️مایع سولفام دارای PH خنثی حدود 7 می باشد ولی رقیق شده آن درخاک باعث افزایش سریع اسیدیته و کاهش PH خاک می گردد. 
♻️ خاک کشاورزی آهکی فرصت جذب مواد معدنی و عناصر میکرو به گیاهان را نمیدهد ولی با تنظیم اسیدیته زمین کشاورزی، افزایش موثرو سریع درجذب نیتروژن، فسفر، روی، آهن، کبالت و منگنز و تسهیل در تولید و جذب مواد مغذی و آمینه ها در گیاهان به علت رشد بالای میکروارگانیسم ها در اطراف ریشه ها روی می دهد. 
♻️ اندازه ذرات گوگرد در مایع سولفام 5 تا 20 نانومتر میباشد، مواد معدنی دراین اندازه بسیار فعال و رفتارهای خاص از خود نشان می دهند لذا به محض رقیق شدن با آب در مجاورت هوا و مواد معدنی به شدت با اکسیژن و هیدروژن و ترکیبات معدنی موجود در محیط واکنش، و با ایجاد محیط اسیدی به طور بسیار مشهود باعث ترکیب با فلزات و آزاد شدن نمک ها می شود. (دو آزمایش درپایین). 
♻️ با وجود ریزی اندازه ذرات گوگرد سولفام، این محصول قابلیت مصرف به صورت پاششی و بارانی را داشته و جذب بسیار عالی از طریق برگ و اندام گیاهان را دارا است. 
♻️ گوگرد مایع یکی از معدود افزودنی های مجاز و بسیار تاثیرگذار در اصلاح خاک در کشاورزی ارگانیک است که باعث افزایش سریع جمعیت باکتری های ریزوبیوم مورد نیاز در اطراف ریشه گیاهان درخاک می باشد.

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت