کشاورزی

شرکت اگرو ماشین پیشروسازان

  • آگهی ويژه
  • ثبت آگهی در تاریخ ٢١ فروردين ١٣٩۴

شرکت اگرو ماشین پیشروسازان : شرکت پیشروسازان تمامی محصولات خود را با برند معروف اگرو ماشین به بازار معرفی نموده است ٬لذا در بازارهای داخلی و خارجی این شرکت را با نام اگروماشین نیزمی شناسند

شرکت اگرو ماشین پیشروسازان

شرکت اگرو ماشین پیشروسازان

شرکت تعاونی پیشروسازان اراک در سال 1385 با هدف تولید انواع ماشین آلات کشاورزی تاسیس گردید. 

نحوه فعالیت:
فعالیت های این شرکت در زمینه تولید و بازرگانی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای محصولات تولیدی خود می باشد. این شرکت تمامی محصولات خود را با برند معروف اگرو ماشین به بازار معرفی نموده است ٬لذا در بازارهای داخلی و خارجی این شرکت را با نام اگروماشین نیزمی شناسند.

محصولات:
یکی از محصولات اصلی و مهم این شرکت کولتیواتورهای موتوری می باشند که با نامهای (تیلر باغی یا روتیواتور یا تراکتورهای دو چرخ ) نیز شناخته می شوند.این دستگاه از جمله ماشین الات کشاورزی می باشد که دارای کاربرد بسیار گسترده و وسیع در مزارع کوچک ٬باغ های میوه و انگور ٬تاکستان ها ٬بوستان ها ٬گلخانه های سر پوشیده ٬پارک ها و فضاهای سبز شهری و .... می باشد . تریلر های ساخت این شرکت با ظرفیت حمل و جابجایی 500 کیلوگرم بار از جمله ادوات دنباله بند با کاربرد فراوان و گسترده در بخش های کشاورزی و باغبانی می باشد .از دیگر محصولات این شرکت می توان به انواع ژنراتور دیزلی و بنزینی ، پمپ آب دیزلی و بنزینی ، علف تراش دوشی و پشتی ، اره موتوری ، سمپاش دستی و موتوری ، موتورهای تک دیزلی و بنزینی و ادوات قابل نصب به انواع کولتیواتور اشاره کرد .

بازارهای داخلی و خارجی
اگرو ماشین علاوه بر اختصاص سهم عمده ای از بازار های داخلی به خود و تلاش برای افزایش این سهم موفق به معرفی و فروش محصولات خود در بازارهای کشور های همسایه و افریقایی نیز گردیده که در همین راستا صادراتی به کشور های ارمنستان، افغانستان، تانزانیا، مالاوی، زنگبار و سیرالئون داشته است .

مجوز های شرکت
این شرکت دارای جواز تاسیس به شماره 102/8395 و پروانه بهره برداری شماره 102/11741 از سازمان صنایع و معادن استان مرکزی می باشد.همچنین این شرکت موفق به دریافت گواهی انجام آزمون استاندارد ملی از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی به شماره 1008/گ/40 مورخه 89/9/14 برای دستگاههای کولتیواتور تولیدی اگرو ماشین گردیده است. 

آدرس کارخانه و دفتر فروش : اراک -شهرک صنعتی ایبک آباد - خیابان اطلسی یک - 

کدپستی : 3833151377


Email:agromachine@gmail.com 

در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.

01732176657  ساعت 9 الی 15

09120791397  ساعت 15 الی 22

تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ :

09120791397