کشاورزی

بازرگانی هدهد صادر کننده کودهای ارگانیک

  • آگهی ويژه
  • ثبت آگهی در تاریخ ٣ آذر ١٣٩٣

بازرگانی هدهد صادر کننده کودهای ارگانیک : بازرگانی هدهد بنا بر نیاز صنعت پتروشیمی، کشاورزی و شیمیایی ایران به عنوان یک مجموعه مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی در سال 2003 میلادی فعالیتهای خود را آغاز نموده است

بازرگانی هدهد صادر کننده کودهای ارگانیک

بازرگانی هدهد صادر کننده کودهای ارگانیک

بازرگانی هدهد بنا بر نیاز صنعت پتروشیمی، کشاورزی و شیمیایی ایران به عنوان یک مجموعه مستقل و فعال در زمینه بازرگانی خارجی و داخلی در سال 2003 میلادی فعالیتهای خود را آغاز نموده است .

اهداف اصلی این مجموعه در بازار داخلی، تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پائین دستی و در بخش بازرگانی خارجی، ارائه بهتر و سریعتر محصولات و تولیدات به بازار مصرف در اقصی نقاط جهان است.

فعالیت های عمده :
بازرگانی هدهد یکی از فعالان حوزه بازرگانی در خاورمیانه و با توانایی صادارت به کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی می باشد که به امر فروش محصولات تولیدی مجتمع های پتروشیمی، کشاورزی و شیمیایی ایران در بازارهای داخلی و خارجی اشتغال دارد.
تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این مجموعه می باشد.
به منظور توسعه فعالیتهای بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی، بازرگانی تجاری هدهد به تاسیس شرکت ها و دفاتری در کشورهای خارجی مبادرت نموده است.
بازرگانی هدهد در راستای انجام وظایف خود در توزیع مواد با راه اندازی سایت فروش از راه دور و امکان دریافت سفارشات خرید و فروش مشتریان، اقدامی در جهت تمرکززدائی و کاهش مراجعه حضوری مشتریان نموده است.
با استفاده از این سایت که از طریق اینترنت قابل دسترس است خریداران و فروشندگان می توانند ضمن دسترسی به اطلاعات مربوط به محصولات و تولیدات ارائه شده، اقدام به ارائه سفارشات خرید و فروش محصولات خود و همچنین بازرگانی هدهد بنمایند.

از اهداف این سایت همچنین فراهم کردن زمینه ای مساعد و بدون واسطه جهت خرید و فروش محصولات و تولیدات بازرگانان، تجار و تولیدکنندگان محصولات پتروشیمی، کشاورزی و شیمیایی است که زمینه لازم برای آگاهی بازدیدکنندگان وب سایت را به عنوان مرجعی از اطلاعات خرید و فروش محصولات پتروشیمی، کشاورزی و شیمیایی فراهم می آورد و کلیه بازدیدکنندگان نیز امکان ارائه اطلاعات محصولات و تولیدات خود را نیز دارند و همچنین می توانند محصولات و تولیدات این مجموعه و یا سایر بازرگانان و تولید کنندگان را مشاهده نمایند. 
آدرس دفتر مرکزی : ایران، اصفهان، سه راه نظر کوی شاهزاده محمد، پ 16 
ایمیل : info@hodhodco.com 
کد پستی : 8175748431